Послуги сервісу та вартість ТО

Сервісний центр ПП «ХустАвтоТрейд» надає кваліфіковані послуги з ремонту автомобілів KIA згідно з рекомендаціями заводу-виробника KIA Motors. На цій сторінці ви знайдете вартість послуг з технічного обслуговування вашого автомобіля. 

Записуйтесь на ремонт завчасно за номером (03142) 5-21-03 або 5-23-73 на зручний для Вас час. Ми пропонуємо корпоративним клієнтам договірне обслуговування автомобілів.

Запасні частини

Якісні запчастини та аксесуари —  це надійність автомобіля та безпека вашого життя. Ви маєте можливість замовити їх для свого автомобіля у ПП «ХустАвтоТрейд». Ця послуга діє для всіх автосервісів, магазинів та фізичних осіб. 

У нашому автосалоні ви також можете придбати запасні частини Product Line 2.  Це друга продуктова лінія оригінальних запчастин для автомобілів KIA. Водіі обирають їх як альтернативу для автомобілів, яким більше 3-х років.

Програма KIA Assistance

KIA Assistance — це програма надання асистентських послуг кожному власнику нового автомобіля KIA Motors. Після того, як ви придбали автомобіль своєї мрії, вам одразу ж надають 3-ох річний пакет обслуговування. 

В межах програми працює цілодобовий диспетчерський центр. Ви телефонуєте за номером 0 800 504 909 і отримуєте безкоштовну консультацію. Вам допоможуть у вирішенні будь-яких проблем, — від адреси найближчої АЗС або СТО до консультації в разі дорожньо-транспортної пригоди . 

Гарантія для вашого автомобіля

KIA Motors — компанія, яка не тільки створила філософію бренду, але й постійно дотримується стандартів якості продукції. Для всіх автомобілів KIA дилерської мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» діє 5-тирічна гарантія. Обсяг гарантійного пробігу — 150 тисяч кілометрів. 

Державний технічний огляд

У станції технічного обслуговування ПП "ХустАвтоТрейд" є сертифікат для проведення технічного огляду транспортних засобів. Після проведення огляду дані вносяться у електронну базу ДАІ.

Персонал

Cервісний центр "KIA Motors ХустАвтоТрейд" постійно забезпечує швидку та кваліфіковану допомогу своїм клієнтам. Ми користуємось послугами фахівців із досвідом роботи та знанням своєї справи.

Наші фахівці пройшли навчання згідно з програмою Technician Recognition Program, яка була розроблена головним офісом KIA Motors Corporation у Кореї.

Програма підготовки працівників — це не одноразова опція. Компанія KIA Motors здійснює регулярне навчання. Щорічно працівники вивчають нові технології та працюють з оновленими методами діагностики і ремонту автомобілів.