Неймовірний Kia Proceed!

12 вересня на Франкфуртському автосалоні бренд Kia дивуватиме концептуальним універсал-хетчбеком Proceed, розробленим у німецькій дизайн-студії бренду.

Вже перші фото концепта обіцяють, що на відвідувачів моторшоу очікує дещо неймовірне. Дизайнери Kia пішли на сміливий експеримент, створивши п’ятидверний кузов, що поєднав стрімкість та атлетизм тридверного pro_cee’d із практичністю універсалів. Концепцію сучасного міського хетчбека переосмислено із врахуванням потреб водіїв нової генерації та із думкою про те, яким буде Kia cee’d наступного покоління.

«Помітивши, що багато хто з європейських водіїв шукає поєднання практичності та ефектної зовнішності, притаманної тридверним «гарячим» хетчбекам, ми почали думати про нову модель для сімейства cee’d. Концепт Proceed демонструє наш погляд на те, як спортивний дух моделі pro_cee’d може бути інтегрованим у п’ятидверний автомобіль, призначений для активних водіїв», каже шеф-дизайнер Kia Motors Europe Грегорі Гійом.

Автомобіль, що стоїть на ефектних 20-дюймових колісних дисках, має по-справжньому стрімкий профіль із лінією даху, що, спадаючи, знаходить продовження у вікні п’ятої двері та, врешті-решт, сходиться із лінією бічних вікон. Завдяки відсутності середньої стійки та тонкій задній стійці із логотипом GT, профіль концепта Proceed не виглядає «важким» навіть за наявності високої лінії бічних дверей.

Передній та задній бампери, а також бічні панелі, мають досить розвинений аеродинамічний профіль. Найбільш впізнаваними елементами передньої частини є решітка радіатора «Ніс тигра», яка у випадку Proceed має агресивний вигляд, а також світлодіодні фари. Приналежність до родини спортивних автомобілів Kia підкреслює капот, схожий на такий у моделі Stinger.

Концепт пофарбовано у ефектний колір, що отримав назву «Лавовий червоний». Такий відтінок було отримано завдяки нанесенню багатьох шарів чорної, сріблястої з ефектом хрому та тонованої червоної фарб.