Довгоочікувана новинка, оновлений Kia Sorento, вже доступна для придбання в офіційних дилерських мережах.  Автомобіль пропонується в трьох комплектаціях з новою 8-ступінчастою АКПП і розширеним набором опцій.

Дебютант франкфуртського автошоу 2017 року, оновлений Kia Sorento, вже в Україні. Ціни на новинку стартують з позначки: $38 500*, при цьому автомобіль отримав не тільки оновлений дизайн, а й важливі технологічні нововведення.

Опубліковано 03/16/2018

Женевський автосалон став місцем дебюту цілого розсипу новинок від бренду Kia. Крім динамічного Rio у спеціальній версії GT-Line, шанувальники корейського автовиробника познайомилися з новим поколінням Kia Ceed, представленим в кузовах "хетчбек" і "універсал".

 

 

Опубліковано 03/12/2018

Новинка, вперше представлена на автосалоні у Франкфурті, отримала 8-ступінчасту АКПП, розширений набір опцій і більш витончений дизайн.

Kia Sorento, який став «Кросовером року в Україні 2016», готовий постати перед українськими шанувальниками бренду Kia з більш витонченим дизайном, 8-ступнчатим «автоматом», а також порадувати нових власників ще більш насиченою комплектацією.

Опубліковано 03/02/2018